נעים להכיר, אנחנו נובמבר יחסי ציבור

שותפות מהצעד הראשון

מהרגע שבו בחרתם ב"נובמבר" כמשרד יחסי הציבור שלכם, רכשתם בעצם שותפות מלאות למסע העסקי שלכם, ולא סתם שותפות, כאלה שיהיו כמשב הרוח תחת כנפיכם בדרך להשגת המטרות ולהצלחה בעיצוב התדמית והמוניטין שלכם, בהתאם לצרכיכם, בתקשורת. אנו יכולות להתחייב לספק לכם חשיפה תקשורתית איכותית ורחבה, בכלי תקשורת ארציים.

 

יוזמה כערך מוביל

במסגרת "נובמבר", אנו מספקות שירותי תוכן תקשורתי יזום, עם מוטיבציה להוציא לפועל רעיונות אפקטיביים ליחסי ציבור וקד"מ. אנו משקיעות מחשבה מרובה על מנת לייצר רעיונות מקוריים ויצירתיים, בשיתוף מלא עם מי שאנו עובדות איתו ועבורו.

 

מעורבות גבוהה כבסיס

אנו מאמינות כי על מנת להוציא את הטוב ביותר, דרושה לנו רמת מעורבות גבוהה אתכם הלקוחות. זאת הסיבה שאנו שומרות על קשר רציף לאורך השבוע, ומגישות דיווח סיכום חודשי מפורט על הפעילות והעבודה שנעשתה. שקיפות, היא אחד הערכים החשובים לנו ביותר.

 

ניסיון מדרבן

נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו העשיר והמצטבר של שנים גם בתחום התקשורת וגם בתחום היח"צ. משופשפות היטב ומעורות בתעשייה, אנו שואפות למקוריות, בולטות והבטחה מגובה בקבלות, שיניבו את ההצלחה הנדרשת.

 

אנרגיות מדבקות

ההתלהבות שאנחנו מגיעות איתה לעבודה עם כל לקוח ולקוח, מתחדשת יום-יום. ההתרגשות מתעוררת כל יום מחדש, ועם כל אתגר ופיצוח מוצלח. אבל הכי כיף זה לראות את האנשים שעבורם אנחנו עובדות, נדבקים בחיידק ומתלהבים יחד איתנו. ככה זה כשעושים משהו שבאמת אוהבים לעשות.

***

נובמבר יחסי ציבור הוקם בשנת 2012. בניהול עירית מירון גרון.

November-ImageBank-1016.jpg

עירית מירון- גרון

עוסקת ביחסי ציבור בעשר השנים האחרונות. החלה את דרכה המקצועית כעיתונאית בעיתון "מעריב" וכיועצת תקשורת במשרדי יחסי ציבור בתחום הלייפסטייל. בעלת תואר ראשון בקולנוע ואמנות מאוניברסיטת תל אביב, בעלת תעודה בעיתונאות ותקשורת של בית הספר "כותרת" מאוניברסיטת תל אביב, סופרת ומחברת הספר "החיים ממשיכים לזרום".